Állásajánlataink

Üdvözöljük a Simon-Trans Kft. karrier lehetőségeinek világában!

Cégünk elkötelezett a siker és a fenntarthatóság iránt, és hiszünk abban, hogy a tehetség és az elhivatottság kulcsfontosságú ahhoz, hogy a legmagasabb szinten szolgálhassuk ügyfeleinket.

Ha olyan környezetben szeretnél dolgozni, ahol az innováció, a rugalmasság és a fejlődés nap mint nap jelen vannak, akkor jó helyen jársz. A Simon-Trans Kft. nem csupán egy vállalat, hanem egy olyan család, ahol minden egyes tag számít és hozzájárul a közösségünk elégedettségéhez.

Bármilyen területen is dolgozz, a Simon-Transnál garantáltan megtalálod a számodra legmegfelelőbb lehetőséget. Együtt dolgozunk azon, hogy a környezetünket óvjuk és fenntartható módon fejlődjünk, miközben személyes és szakmai céljaid is megvalósíthatod.

Keresd meg nálunk a lehetőségeidet, és légy része egy olyan csapatnak, ahol a jövőt építjük, miközben a saját karriered is építgetheted. Csatlakozz hozzánk és tarts velünk az úton a siker és a fenntarthatóság felé!

Feladatok

  • Raktáron belüli gépi árumozgatás 3 műszakos munkarendben.
  • Raktári nyilvántartó rendszerek használata
  • Áruátvétel, lelározás

Elvárások

  • Vezetőállásos és/vagy vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány
  • Önállóság és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunka

Előnyök

  • Félautomata, vagy tolóoszlopos targoncán szerzett tapasztalat.
  • Darukezelői jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi bér
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatás
  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Ahogy dolgozunk

Szeretnél Szombathelyen egy dinamikusan fejlődő logisztikai cégben dolgozni, ahol a legújabb anyagmozgatási technológia áll rendelkezésre? Ha igen, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

  • - Üzemek közötti áru szállítása Szombathelyen belül 3 műszakos munkarendben
  • - Menetlevél, fuvardokumentumok kezelése

Elvárások

  • - CE kategóriás gépjárművezetői engedély
  • - Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány
  • - Gépjárművezetői kártya ( digitális tachográf kártya)
  • - Önállóság és felelősségteljes munkavégzés
  • - Jó kommunikációs képessé

Előnyök

  • - Érvényes vezetőüléses vagy vezetőállásos targonca jogosítvány

  • Cafeteria

Ha úgy érzed, hogy készen állsz egy dinamikus városon belüli gépjárművezetői munkakörre, és egy olyan csapathoz akarsz tartozni, ahol mindenki számít, akkor itt a helyed. Légy része a termelési logisztikánk lendületes csapatának!

"Nyergelj át!"